Kanał Novauto.pl
 

Żywica poliuretanowa na miarę XXI wieku

Żywica poliuretanowa na miarę XXI wieku

Żywica poliuretanowa chroni posadzkę przed uszkodzeniem mechanicznym. Dodatkowo, jest ona łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji, co stanowi duży walor. Chroni ona również powierzchnię przed nadmierną wilgocią i reakcjami chemicznymi. Cieszy się ona zatem dużą popularnością z racji swoich wyjątkowych właściwości.

Żywica poliuretanowa do nowoczesnych domów i mieszkań

Wyżej wymieniony materiał jest odporny na zarysowania oraz obicie. Doskonale chroni on posadzkę przed wieloma czynnikami, na przykład przed mikropęknięciami a także promieniami ultrafioletowymi. Dzięki temu można mieć pewność, że podłoga nie zmieni koloru przy dużej ekspozycji na słonce. Generalnie, jest ona odporna na temperatury dodatnie i ujemne w szerokim zakresie. Materiał ten jest obecnie szeroko rozpowszechniony, doceniany jest przez alergików oraz osoby, którym zależy na doskonałej jakości. Często stosowany jest w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Oferuje on doskonałe walory użytkowe i stylistyczne.

Antypoślizgowe posadzki na balkonach i tarasach

Żywica poliuretanowa ma szerokie zastosowanie w wielu branżach usługowych, na przykład w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Świetnie ona komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Materiał ten cechuje wysoka elastyczność a także odporność na obciążenia, co stanowi duży atut. Coraz więcej osób stosuje ten kompozyt na balkonach oraz tarasach. Często jest ona wykorzystywana między innymi przy budowie: parkingów, trybun, garaży przydomowych. Materiał ten jest antypoślizgowy a także antyelektrostatyczny.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments