Kanał Novauto.pl
 

Właściwa suplementacja przy odchudzaniu i ćwiczeniach

Właściwa suplementacja przy odchudzaniu i ćwiczeniach

Jeżeli zależy ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów i jednocześnie na ładnej rzeźbie to musisz solidnie przygotować się do nowego trybu życia. Nie wystarczy tylko odpowiednio dopasowana do planu odchudzania i zapotrzebowania kalorycznego dieta oraz mądrze dobrany do możliwości trening. Niezbędna będzie też regularna właściwa suplementacja, która pomoże spalać tkankę tłuszczową i rozbudować masę mięśniową. Warto w tym wypadku postawić na wieloskładnikową suplementację.

Jak wybrać suplementy na odchudzanie i rzeźbę

Jeżeli przechodzisz na dietę odchudzającą, a jednocześnie chcesz regularnie pracować nad odpowiednią rzeźbą to potrzebować będziesz wsparcia energetycznego, gdyż wartości energetyczne dostarczane organizmowi z samej diety odchudzającej nie pozwolą ci na intensywny trening. Dlatego warto stosować odżywki białkowe o znikomej zawartości tłuszczów i węglowodanów, które idealnie wspomogą budowanie suchej masy mięśniowej i odchudzanie. Najlepsze efekty uzyskasz suplementując także wybrane kompozycje spośród składników wspierających procesy budowania mięśni, wspomagających zdolności wysiłkowe, uzupełniających poziom energii, zapewniających regenerację potreningową, a także przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej i oczyszczanie organizmu. Są to przede wszystkim: sprężony kwas linolowy, L-karnityna, ekstrakt z zielonej herbaty, jabłczan cytruliny,  wysokomikronizowane wolne kwasy rozgałęzione, kompozycja rybozy, glukuronolaktonu i tauryny, L-glutamina oraz HMB.

O czym musisz pamiętać

Suplementy dostępne są pod postacią kapsułek lub proszku do rozpuszczania w wodzie o różnych smakach. Ważne, aby wybierać produkty najnowszej generacji, w których zastosowano surowce wysokiej jakości, które cechuje duża przyswajalność i dobre tolerowanie w przewodzie pokarmowym. Pamiętaj, aby uważnie zapoznać się z treścią ulotki dotyczącej dziennej ilości do spożycia i okoliczności stosowania preparatu, gdyż niektóre najlepiej przyjmować np. zaraz po śniadaniu, inne między posiłkami lub bezpośrednio około pół godziny przed aktywnością fizyczną, a niektóre też nawet przed snem. Na stronie biogenix-bx.com znajdziesz szeroki wybór suplementów wspomagających odchudzanie i budowę rzeźby, wraz z dokładnym opisem działania i stosowania każdego z nich.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments