Kanał Novauto.pl
 

Odzież dla młodych klientów – Top Secret, Troll

Odzież dla młodych klientów – Top Secret, Troll

Redan pracuje nad wizerunkiem marki Top Secret i zapowiada dalszy rozwój na wschodzie Europy.

W tym roku grupa Redan zamierza skupić się na rozwoju sklepów franczyzowych w sektorze modowym. Ubrania Top Secret to moda smart casual, która sprawdza się w pracy czy w szkole. Ofertę firmy uzupełniają ubrania marki Troll, które są przeznaczone dla ludzi aktywnych. Nowe placówki Top Secret, Troll i Top Secret & Friends będą powstawać zarówno w kraju, gdzie działa 170 sklepów (107 franczyzowych i 37 własnych), jak i za granicą.

– Największy nacisk kładziemy w tym roku na rozwój sieci sprzedaży na wschodzie Europy, gdzie działa już 37 sklepów, z których większość, bo aż 30, prowadzą franczyzobiorcy. Niebawem dołączą do nich cztery nowe punkty w Rosji i dwa na Ukrainie – mówi Bogusz Kruszyński, prezes zarządu Redan.

Wzmocnienie wizerunku marki Top Secret oraz rozwój kanału e-commerce o nowe grupy produktów to kolejne zadania, jakie w tym roku stawia sobie grupa Redan. Top Secret to Spółka chce rozszerzyć kolekcje dostępne w sklepach o akcesoria, torebki i obuwie.

– Nowa strategia budowania wizerunku marki koncentruje się wokół hasła: „Best fashion world to express your-self”. W sklepach pojawią się krótkie serie z hitami sezonu, wzrośnie także liczba dostępnych akcesoriów – wymienia Bogusz Kruszyński. – Chcemy również skoncentrować się na rozbudowie naszego e-sklepu, do którego wprowadzimy produkty niedostępne w tradycyjnej sprzedaży. Wszystko to ma służyć budowaniu świata Top Secret.

Sklepy franczyzowe mieszczą się najczęściej w centrach handlowych i mają powierzchnię 100-300 m2. Sieć otwiera swoje placówki w miastach mających co najmniej 30 tys. mieszkańców. Na przygotowanie sklepu zgodnie z wymogami Top Secret trzeba przeznaczyć od 800-1500 zł/m2.

Przystąpienie do sieci kosztuje 1000 zł, dodatkowo franczyzobiorca pokrywa koszty produkcji materiałów reklamowych dostarczanych do sklepu. Redan nie pobiera opłat za funkcjonowanie w sieci. Franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc w zarządzaniu sklepem, planowaniu dostaw czy zamówień.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments