Kanał Novauto.pl
 

jak się ubrać na komunię

jak się ubrać na komunię

Komunia to szczególny dzień w życiu każdej wierzącej osoby, bez względu na to, czy występujemy w jej trakcie jako osoba najbliższa, czy jako zaproszony gość. Z tej okazji należy postawić na wyjątkowo elegancką stylizację, która podkreśli wagę wydarzenia i sprawdzi się jako ubranie do kościoła.

Ubrania do zadań specjalnych, czyli szyk i elegancja na najwyższym poziomie

Kobiety oraz dziewczynki śmiało mogą wystąpić w jasnych sukienkach, np. w kolorze beżowym albo złamanej bieli, a na ramiona założyć lekką marynarkę lub bolerko w nieco ciemniejszym kolorze. Do takich kreacji z pewnością będą pasowały buty na obcasie, a dla młodszych dziewcząt lakierki albo wygodne sandały. Warto pamiętać, że takie stylizacje nie muszą wiązać się z dodatkowymi kosztami, w sklepach online lub w butikach z używaną odzieżą można trafić na wyjątkowe, tanie ubrania dla dziewczynek, które świetnie sprawdzą się w tym szczególnie podniosłym dniu.

Panowie powinni wyjąć z szafy swoje najlepsze koszule, najlepiej białe oraz garnitury. Nie wolno zapominać o krawacie! Choć przyjęło się, że są one zwykle czarne, to z okazji komunii warto postawić na jaśniejszą, kojarzoną bardziej pozytywnie kolorystykę, taką jak beże, jasne brązy albo odcienie szarości. Buty powinny być eleganckie i przede wszystkim czyste i wypastowane. Chłopcy z kolei na podobieństwo starszych mężczyzn mogą śmiało ubrać garnitury albo eleganckie spodnie z materiału i wygodne marynarki. Całości stylizacji dopełnią odpowiednie buty oraz jasna koszula.

 

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments