Kanał Novauto.pl
 

Dezynsekcja

Dezynsekcja

Dezynsekcja ma na celu likwidację niepożądanych owadów, takich jak prusaki, pluskwy, karaluchy, rybiki, mrówki, muchy, pchły, wszy czy komary. Każdy z nas miał w życiu styczność przynajmniej z kilkoma spośród wymienionych owadów. Ich likwidacja jest wysoce wskazana ze względów sanitarnych i gospodarczych.

Walczysz z uciążliwymi owadami pasożytniczymi? Nasza firma profesjonalnie zajmuje się dezynsekcją, mającą na celu zniszczenie i usunięcie owadów, ich larw i jaj z naszego otoczenia. W swojej pracy stosujemy dwie metody likwidacji szkodników. Pierwsza taktyka to metoda opryskowa, która jest wysoce skuteczna i daje szybkie efekty – opryskując pomieszczenia za pomocą specjalnych urządzeń, poprzez spożycie i kontakt owadów ze środkiem owadobójczym dochodzi do ich eksterminacji. Jest to procedura likwidująca wszelkie niepożądane owady. Druga metoda żelowa, polega na użyciu trutki w formie żelu, który jest samodzielnie przenoszony i spożywany przez owady. Nadaje się do likwidacji mrówek i karaczanów, jest bezpieczniejsza niż metoda opryskowa, gdyż może być stosowana nawet w obiektach szczególnego ryzyka – bezpiecznie zaaplikowany żel nie powoduje żadnych skutków u ludzi przebywających w okolicy.

Jeżeli nie wiesz, jaka metoda będzie odpowiednia do zwalczenia owadów występujących w twoim domu czy pracy, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej , gdzie opisujemy nasze metody działania. Kontaktując się z nami, doradzimy jaka usługa będzie najlepsza w twoim przypadku, oraz sprawnie i szybko pozbędziemy się niechcianych szkodników z twojego mieszkania i biura. Świadczymy profesjonalne usługi dezynsekcji z zastosowaniem nowoczesnych metod i preparatów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments