Kanał Novauto.pl
 

Człowiek nie zając, robocie nie ucieknie cz.3

Człowiek nie zając, robocie nie ucieknie cz.3

Wcześniej swojego rewizora przyjmowała polska część Vision Express, teraz przyszła kolej na gospodarskie odwiedziny w Leclercu. Nad Wisłę zjechał sam Michel-Edouard Leclerc, syn twórcy marki. Nie tylko nie ganił i nie kazał zamykać, ale i zapowiedział pogoń za liderującymi Eu-rocashem i Biedronką. Nim z rynku zniknie ostatni spożywczak „no name”, możemy spodziewać się ostrej rywalizacji.

Operator Biesiadowa, jednej z najtańszych i najszybciej rosnących franczyz gastronomicznych na polskim rynku, ma nowy sposób na pozyskiwanie kolejnych biorców licencji. Mianowicie, rozdaje im za darmo skutery do rozwożenia pizzy.

W kontekście starzejącego się społeczeństwa przebojem może okazać się pomysł na biznes w sieci Tele-Opieka. To telefoniczny system wzywania natychmiastowej pomocy w nagłych wypadkach. Podopieczny ma na ręku urządzenie przypominające zegarek, dzięki któremu może zaalarmować wskazaną osobę, jeśli się przewróci, źle się poczuje albo padnie ofiarą napadu.

Starbucks wystartował z nową marką. Sieć Evolution Fresh ma skupić się na ofercie świeżo wyciskanych i butelkowanych soków. Może to tak na przebłaganie wegetarian, którzy ostatnio z niesmakiem odkryli, że w serwowanej przez Starbucksa kawie frappucino jako barwnika używa się ekstraktu z chrząszcza o urzekającej nazwie czerwiec kaktusowy.

Bez specjalnego żalu pożegnaliśmy markę Telekomunikacji Polskiej SA. Od kwietnia były telekomunikacyjny monopolista ukrywa się pod szyldem Orange. Kiedyś za ograniczanie konkurencji karał go nie tylko rodzimy Urząd Komunikacji Elektronicznej, ale i sama Komisja Europejska. Dziś jego PR-em zajmą się pacynki Serce i Rozum. Na razie jedynym widocznym wizerunkowej fuzji jest to, że strona internetowa TP przestała działać. Czekamy na telefony.

SPIS TREŚCI

http://www.novauto.pl/czlowiek-nie-zajac-robocie-nie-ucieknie/
http://www.novauto.pl/czlowiek-nie-zajac-robocie-nie-ucieknie-cz-2
http://www.novauto.pl/czlowiek-nie-zajac-robocie-nie-ucieknie-cz-3

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments